Komisyonlar

Disiplin Komisyonu

  • Dr. Öğr. Üyesi Çetin İlhan Akbulut (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Dr. Çağatay Çınar
  • Öğr. Gör. Ahmet Kartal
  • Öğr. Gör. Yener Yıldırımkal

Ders ve Sınav Programı Hazırlama Komisyonu

  • Öğr. Gör. Ali HAS
  • Öğr. Gör. Kaan Süleyman UZ
  • Öğr. Gör. Emirhan ÖZDEMİR

Yatay Geçiş ve İntibak Komisyonu

  • Öğr. Gör. Görkem Güngör (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Bora Kurtuluş
  • Öğr. Gör. Damla AKARSU
  • Öğr. Gör. Gözde MASATCIOĞLU
  • Öğr. Gör. Seda DEMİR
  • Öğr. Gör. Cansu CANBOLAT
  • Öğr. Gör. Abdullah Mevlüt MUTLUEL
  • Öğr. Gör. Edanur BALİ

Staj Komisyonu

  • Öğr. Gör. Merve BİLEN DEMİRKOL (Başkan)
  • Öğr. Gör. Azat SERVER
  • Öğr. Gör. Selen ÖZYER

Web Sitesinin Geliştirilmesi ve İzlenmesi Komisyonu

  • Dr. Öğr. Üyesi Yasemin ŞENGÜL (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Zehra KARAGÖZ
  • Öğr. Gör. Tuğçe BÖLÜKBAŞ
  • Öğr. Gör. Yavuz ÖZER
  • Öğr. Gör. Yunus KALABALIK

Mezuniyet Komisyonu

  • Dr. Öğr. Üyesi İlknur DOĞU ÖZTÜRK (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Barış POLAT
  • Öğr. Gör. Hülya AKTAŞ
  • Öğr. Gör. Hanife CANDIR ŞİMŞEK

Uygulamalı Eğitimler Komisyonu

  • Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet TUZ
  • Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Zehra Cansu RENDECİ
  • Elektronik ve Otomasyon Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Hüseyin BAKIR
  • Terapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Merve DİNÇ

Uygulamalı Eğitimler Alt Komisyonları

Hukuk Bölümü

  • Dr. Öğr. Üyesi Çetin İlhan Akbulut (Komisyon Başkanı)
  • Dr. Öğr. Üyesi Çağatay Çınar
  • Öğr. Gör. Ahmet Kartal

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü

  • Öğr. Gör. Gülten Yörük (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Fulya Gürsoy
  • Öğr. Gör. Abdul Fettah Hâkim

Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü

  • Öğr. Gör. Merve Dinç (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Feyza Meraklı
  • Öğr. Gör. Sadık Emre Çelebi

İnşaat Bölümü

  • Öğr. Gör. Ali Has (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Ayça Aytaç
  • Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Tuz

Ulaştırma Hizmetleri Bölümü

  • Öğr. Gör. Işık Timuçin (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Nihal Çobanoğlu
  • Öğr. Gör. Selin Yeğin

Dişçilik Hizmetleri Bölümü

  • Öğr. Gör. Ayşegül Erkoç (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Begüm Gül
  • Öğr. Gör. Ayşe Ece Ünsalan

Dış Ticaret Bölümü

  • Öğr. Gör. Uğur Kaplan (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Eda Özovacı
  • Öğr. Gör. Yunus Kalabalık

Tasarım Bölümü

  • Öğr. Gör. Seydi Murat Koç (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Ülkü Demir
  • Öğr. Gör. Onur Aşkın

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

  • Dr. Öğr. Üyesi Güller Banu Karaman Menemencioğlu (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Hanife Candır Şimşek
  • Öğr. Gör. Şebnem Kirazoğlu

Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü

  • Dr. Öğr. Üyesi Roza Süleymanoğlu Dinçer (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Feyza Baca
  • Öğr. Gör. Damla Akarsu

Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

  • Öğr. Gör. Görkem Güngör (Komisyon Başkanı
  • Öğr. Gör. Barış Polat
  • Öğr. Gör. Hülya Aktaş

Eczane Hizmetleri Bölümü

  • Öğr. Gör. Müberra ÖZCAN (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Emirhan Özdemir
  • Öğr. Gör. Melike Güler Şimşek

Pazarlama Hizmeti ve Reklamcılık Bölümü

  • Doç. Dr. Burcu Zeybek (Komisyon Başkanı)
  • Dr. Öğr. Üyesi İlknur Doğu Öztürk
  • Öğr. Gör. Zehra Cansu Rendeci

Makine ve Metal Teknoloji Bölümü

  • Öğr. Gör. Kaan Süleyman Uz (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Mustafa Fevzi Öztürk
  • Öğr. Gör. Azat Server

Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü

  • Öğr. Gör. Özlem Karataş (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Ayten Özçelik
  • Öğr. Gör. Nil Varan

Bilgi Teknolojileri Bölümü

  • Öğr. Gör. Melike Oğuz (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Sakın Can
  • Öğr. Gör. Ahu Karabulut

Elektrik ve Enerji Bölümü

  • Öğr. Gör.Ebru Altınkurt (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Zehra Karagöz Küçük
  • Öğr. Gör. Özge Alkan Erdoğan

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

  • Öğr. Gör. Güler Ertaş (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Özden İbrahimağaoğlu
  • Öğr. Gör. Ceren Ekinci Tahsildaroğlu

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

  • Öğr. Gör. Hüseyin Bakır (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Edanur Bali
  • Öğr. Gör. Abdullah Mevlüt Mutluel

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü

  • Öğr. Gör. Gözde Masatcıoğlu (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Fatmanur Uysal
  • Öğr. Gör. Mustafa Balık