Komisyonlar

Yatay Geçiş ve İntibak Komisyonu

  • Öğr. Gör. Edanur BALİ (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Özden İBRAHİMAĞAOĞLU
  • Öğr. Gör. Abdullah Mevlüt MUTLUEL
  • Öğr. Gör. Cansu CANBOLAT
  • Öğr. Gör. Seda DEMİR
  • Öğr. Gör. Ceylan TOPRAK
  • Öğr. Gör. Damla Ekin ÖZKAYA
  • Öğr. Gör. Şebnem KİRAZOĞLU

Staj Komisyonu

  • Öğr. Gör. Merve BİLEN DEMİRKOL (Başkan)
  • Öğr. Gör. Ayça AYTAÇ
  • Öğr. Gör. Selen ÖZYER

Web Sitesinin Geliştirilmesi ve İzlenmesi Komisyonu

  • Öğr. Gör. Tuğçe BÖLÜKBAŞ (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Ahu KARABULUT
  • Öğr. Gör. Ebru ALTINKURT
  • Öğr. Gör. Azat SERVER

Erasmus Koordinatörü

  • Öğr. Gör. Ecem TANERİ

Uygulamalı Eğitimler Komisyonu

  • Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Merve DİNÇ
  • Elektronik ve Otomasyon Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Hüseyin BAKIR
  • Bilgi Teknolojileri Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Melike OĞUZ

Uygulamalı Eğitimler Alt Komisyonları

Hukuk Bölümü

  • Dr. Öğr. Üyesi Çetin İlhan AKBULUT (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Ahmet KARTAL

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü

  • Öğr. Gör. Gülten YÖRÜK (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Fulya GÜRSOY
  • Öğr. Gör. Abdul Fettah HAKİM

Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü

  • Öğr. Gör. Merve Dinç (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Feyza Meraklı
  • Öğr. Gör. Sadık Emre Çelebi

İnşaat Bölümü

  • Öğr. Gör. Ali Has (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Ayça Aytaç
  • Öğr. Gör. Ahmet Sinan Teker

Ulaştırma Hizmetleri Bölümü

  • Öğr. Gör. Işık Timuçin (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Nihal Çobanoğlu
  • Öğr. Gör. Selin Yeğin

Dişçilik Hizmetleri Bölümü

  • Öğr. Gör. Ayşegül Erkoç (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Begüm Gül
  • Öğr. Gör. Ayşe Ece Ünsalan

Dış Ticaret Bölümü

  • Öğr. Gör. Uğur Kaplan (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Eda Özovacı
  • Öğr. Gör. Yunus Kalabalık

Tasarım Bölümü

  • Öğr. Gör. Seydi Murat Koç (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Ülkü Demir
  • Öğr. Gör. Onur Aşkın

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

  • Dr. Öğr. Üyesi Güller Banu Karaman Menemencioğlu (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Hanife Candır Şimşek
  • Öğr. Gör. Şebnem Kirazoğlu

Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü

  • Dr. Öğr. Üyesi Roza Süleymanoğlu Dinçer (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Feyza Baca
  • Öğr. Gör. Damla Akarsu

Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

  • Öğr. Gör. Görkem Güngör (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Barış Polat
  • Öğr. Gör. Hülya Aktaş

Eczane Hizmetleri Bölümü

  • • Öğr. Gör. Müberra ÖZCAN (Komisyon Başkanı)
  • • Öğr. Gör. Emirhan Özdemir
  • • Öğr. Gör. Melike Güler Şimşek

Pazarlama Hizmeti ve Reklamcılık Bölümü

  • Doç. Dr. Burcu Zeybek (Komisyon Başkanı)
  • Doç. Dr. İlknur Doğu Öztürk
  • Öğr. Gör. Ecem Taneri

Makine ve Metal Teknoloji Bölümü

  • Öğr. Gör. Kaan Süleyman Uz (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Mustafa Fevzi Öztürk
  • Öğr. Gör. Azat Server

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü

  • • Öğr. Gör. Özlem Karataş (Komisyon Başkanı)
  • • Öğr. Gör. Ayten Özçelik
  • • Öğr. Gör. Nil Varan

Bilgi Teknolojileri Bölümü

  • Öğr. Gör. Melike Oğuz (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Sakın Can
  • Öğr. Gör. Ahu Karabulut

Elektrik ve Enerji Bölümü

  • Öğr. Gör. Ebru Altınkurt (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. İbrahim Evkay
  • Öğr. Gör. Özge Alkan Erdoğan

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

  • Öğr. Gör. Güler Ertaş Çapan (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Özden İbrahimağaoğlu
  • Öğr. Gör. Ceren Ekinci Tahsildaroğlu

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

  • Öğr. Gör. Hüseyin Bakır (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Edanur Bali
  • Öğr. Gör. Abdullah Mevlüt Mutluel

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü

  • Öğr. Gör. Gözde Masatcıoğlu (Komisyon Başkanı)
  • Öğr. Gör. Fatmanur Uysal
  • Öğr. Gör. Mustafa Balık