MYO Kurulu

Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Yekta KAYMAN
Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Yasemin ŞENGÜL
Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ahmet TUZ
Adalet Programı Program Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Çetin İlhan AKBULUT
Ağız ve Diş Sağlığı Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Begüm GÜL KARAKAŞ
Anestezi Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Merve KILIÇ
Aşçılık Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Nil VARAN
Bankacılık ve Sigortacılık Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Görkem GÜNGÖR 
Bilgisayar Programcılığı Programı V. Program Başkanı Öğr. Gör. Tuğçe BÖLÜKBAŞ
Bilişim Güvenliği Teknolojisi Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Melike OĞUZ
Çocuk Gelişimi Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Gülten YÖRÜK
Dış Ticaret Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Dr. Bora KURTULUŞ
Eczane Hizmetleri Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Müberra ÖZCAN
Elektronörofizyoloji Programı Program Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Yekta KAYMAN
Elektrik Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Ebru ALTINKURT
Fizyoterapi Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Merve DİNÇ
Grafik Tasarımı Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Seydi Murat KOÇ
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Program Başkanı Dr. Öğr. Üyesi İlknur DOĞU ÖZTÜRK 
İç Mekan Tasarımı Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Şenay EKŞİ
İnsan Kaynakları Yönetimi Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Güler ERTAŞ
İnşaat Teknolojisi Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Ali HAS
İş Sağlığı ve Güvenliği Programı Program Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Güller Banu KARAMAN MENEMENCİOĞLU
Makine Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Kaan Süleyman UZ
Mekatronik Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Hüseyin BAKIR
Odyometri Programı Program Başkanı Prof. Dr. Tayfun APUHAN
Optisyenlik Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Berin ÖZDALGIÇ
Otopsi Yardımcılığı Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Gözde MASATCIOĞLU
Patoloji Laboratuvar Teknikleri Program Başkanı Öğr. Gör. Tuba KORKMAZ
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Işık TİMUÇİN
Sosyal Hizmetler Programı V. Program Başkanı Öğr.Gör. Feyza BACA
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Fatma UYAR
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Program BaşkanıÖğr. Gör. Müslime YAVUZ
Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Özlem KARATAŞ