MYO Danışma Kurulları

Adalet Programı Danışma Kurulu

  • Serdar İYİGÜN, Avukat, Bilirkişi, Arabulucu
  • Öğr.Gör. Münevver Kübra BAKIRCI, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Adalet Programı Başkanı
  • Veysel TOPUZ, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Hukuk Fakültesi Araştırma Görevlisi
  • Kübra KESKİN, İstanbul (Anadolu) Cumhuriyet Başsavcılığı Zabıt Katibi
  • Funda YILDIRIM, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Adalet Programı 2. Sınıf Öğrencis

Anestezi Programı Danışma Kurulu

  • Öğr.Gör. Neslişah Aysel SARI, Anestezi Teknikeri
  • Öğr.Gör, Gamze OYARDI, Beykent Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Anestezi Programı
  • Rujda KARAÇAY, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Anestezi Programı 2. Sınıf Öğrencisi

Aşçılık Programı Danışma Kurulu

  • Barış AYTEKİN, Executive Chef
  • İsmail BULUT, Şef, Yeniçağa Profesyonel Aşçılar Derneği (YEPAD) Üyesi
  • Dr. Öğr. Üyesi Murat AY, Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı
  • Öğr. Gör. Esat ÖZATA, Beykent Üniversitesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Öğretim Görevlisi
  • Öğr. Gör. Selin Seher BACIOĞLU HUDSON, İstanbul Bilgi Üniversitesi Aşçılık Programı
  • Esra Eliz KÖKNAR, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı 2. Sınıf Öğrencisi

Bankacılık ve Sigortacılık Programı Danışma Kurulu

  • Prof. Dr. Öner GÜNÇAVDI, İTÜ İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi
  • Dr. Elif TÜRKER, Demir Hayat Sigorta İnsan Kaynakları Müdürü
  • Mert GÜVENEN, Yapı Kredi Kurumsal Ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı
  • Funda AKBUDAK, Aktüer, Sigorta Denetleme Kurulu Uzmanı
  • Muazzez ÖZTÜRK, Muazzam Sigorta Aracılık Hizmetleri, Sigorta Danışmanı
  • Jülide MASAK MEREY, Quick Sigorta Tahsilat Departmanı, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Programı Mezunu
  • Bahadır Ozan TÜRKER, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Programı Mezunu
  • Batuhan Kubilay AKTAŞ, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Programı Mezunu

Bilgisayar Programcılığı Programı Danışma Kurulu

  • Prof. Dr. Nevcihan DURU, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
  • Doç.Dr. Hürevren KILIÇ, Doğuş Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı
  • Dr. Öğr. Üyesi Ediz ŞAYKOL, Beykent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı
  • Dr. Öğr. Üyesi Aslı UYAR, Okan Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölümü
  • Dr. Fırat DOĞAN, Testinium BV, Information Technology Executive
  • Hikmet Canlı, Birinci Otomotiv, Yazılım Mühendisi
  • Serkan POLAT, SMG Multimedia, CEO
  • Dilara CAN, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Programı Mezunu

Çocuk Gelişimi Programı Danışma Kurulu

  • Dr.Öğr. Üyesi Celal GÜLŞEN, Beykent Üniversitesi, Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı Program Başkanı
  • Öğr.Gör. Fulya GÜRSOY, Nişantaşı Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı
  • Öğr.Gör. Görkem ENGİN, İstanbul Bilgi Üniversitesi Çocuk Gelişimi Program Başkanı
  • Nihal Can, Vatan Okulları Anaokulu Müdürü ve İlköğretim Koordinatörü
  • Süleyman AKBULUT, Toplumsal Haklar ve Araştırma Derneği Başkanı
  • Seda KILIÇ, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı 2. Sınıf Öğrencisi

Dış Ticaret ve Dış Ticaret (İkinci Öğretim) Programı Danışma Kurulu

  • Dr.Öğr. Üyesi Mehmet Emin YILDIZ, Doğuş Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü
  • Dr. Öğr. Üyesi Hilal GÖKDAĞ ÇELİK, Beykent Üniversitesi, Dış Ticaret Program Başkanı
  • Dr. Öğr. Üyesi Metehan Feridun SORKUN, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İşletme Bölümü
  • Şems HÜR, IPSOS Managing Director, TOBB ve TÜAD Üyesi
  • Nihat TURHAN, Dış Ticaret Müsteşarlığı akredite eğitimci
  • Sercan ONER, Manu Atelier Marka Yöneticisi, Dış Ticaret Sektörü Çalışanı
  • Atakan ÖRS, Dış Ticaret Sektörü Çalışanı, Sertifika Programları Eğitimcisi
  • Yasin ATİKTÜRK, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Programı Mezunu, Doğuş Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğrencisi

Elektronörofizyoloji Programı Danışma Kurulu

  • Prof.Dr. Münevver GÖKYİĞİT, Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği Merkez Yönetim Kurulu Üyesi
  • Doç. Murat ALEMDAR, Nöroloji Uzmanı, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  • Öğr.Gör. Şevki KİREMİTÇİOĞLU, Kavram Meslek Yüksekokulu Elektronörofizyoloji Programı
  • Rıdvan Mert AYDOĞAN, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Elektronörofizyoloji Programı 2. Sınıf Öğrencisi

Fizyoterapi Programı Danışma Kurulu

  • Öğr.Gör. Barış CELBEK, İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi Programı
  • Öğr.Gör. Heval Helin VURGUN, Biruni Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ortopedik Ortez ve Protez Programı
  • Uğur OVACIK, Özel Gökkuşağı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Fizyoterapist
  • Cengiz ÇEVİKÇİ, Kadıköy Belediyesi Alzheimer Merkezi, Sosyal Hizmet Uzmanı
  • Öğr.Gör. Emir İbrahim IŞIK, Türkiye Fizyoterapistler Derneği Üyesi, Çukurova Üniversitesi
  • Merve Nur ÖZDEMİR, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi Programı 2. Sınıf Öğrencisi

Grafik Tasarımı Programı Danışma Kurulu

  • Prof.Dr. Hasip PEKTAŞ, Nişantaşı Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü
  • Dr.Öğr. Üyesi Ülkü GEZER, Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü
  • Melih SANCAR, Bilge Adam Web Tasarımı Bölüm Başkanı
  • Oğuz TARHAN, Deniz Bank – Intertech User Interface / User Experience Arayüz ve Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı, Mezun Öğrenci
  • İbrahim KOCATEPE, Design ON, Tasarımcı, Kurucu ortak
  • Al Tekin ÇAM, UESYO (Uygulamalı Endüstri Sanatları Yaygınlaştırma ve Olgunlaştırma) Derneği

     

    Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Danışma Kurulu

  • Betül AYDOĞAN, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Araştırma Görevlisi
  • İdil SARAÇOĞLU, E-ticaret ve Dijital Pazarlama Uzmanı, Kocamaar Tarım Ürünleri, 2420. Bölge İstanbul Fatih Rotaract Kulübü Üyesi
  • Büşra Seden ERSOY, Pisano Müşteri Deneyimi Yönetimi Platformu Kıdemli Pazarlama Uzmanı
  • Dilek İP, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Mezunu
  • Dr.Öğr. Üyesi İlknur DOĞU ÖZTÜRK, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı
  • Öğr.Gör. Şeyma SAYDAM, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı
  • Öğr.Gör. Zehra Cansu RENDECİ, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı

     

    İnsan Kaynakları Yönetimi Programı Danışma Kurulu

  • Zuhal İYİDOST ERTUĞ, SAS Otomotiv Türkiye Bölgesi İnsan Kaynakları Müdürü
  • Furkan ÇELİK, İnsan Kaynakları Uzmanı, Doğuş Üniversitesi
  • Dilek Pınar YÜCEL, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu İnsan Kaynakları Yönetimi Programı Mezunu
  • Eyüpcan PİŞGİN, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu İnsan Kaynakları Yönetimi Programı Mezunu, Doğuş Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü Öğrencisi

     

    İnşaat Teknolojisi Programı Danışma Kurulu

  • Dr.Öğr. Üyesi Taylan BAĞCI, Doğuş Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü
  • Arş.Gör. Muhammet Emin AKYÜREK, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Mimarlık Bölümü
  • Emre EKİCİ, İnşaat Yüksek Mühendisi
  • Mehmet Emin YENİGÜN, İnşaat Mühendisi
  • Gamze TATLICI, Yüksek Mimar
  • Selman AYDIN, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi Programı 2. Sınıf Öğrencisi

     

    İş Sağlığı ve Güvenliği Programı Danışma Kurulu

  • Bulut KUTSAV, Danışman, Eğitmen, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
  • Nezehat YARATILMIŞ, ÜStadlar Eğitim Danışmanlık OSGB Koordinatörü, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
  • Mürsel Çağlar ÖZTÜRK, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
  • Dr.Öğr. Üyesi Mehmet GÜLER, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü
  • Öğr.Gör. Güller Banu KARAMAN MENEMENCİOĞLU, İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Program Başkanı, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
  • Tuğçe BALIKCI, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Programı 2. Sınıf Öğrencisi

     

    Odyometri Programı Danışma Kurulu

  • Doç. Dr. Ali Cemal YUMUŞAKHUYLU, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü (KBB ABD)
  • Günnur İSPİR, Odyolog
  • Hasan AŞMAKUTLU, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Odyometri Programı 2. Sınıf Öğrencisi

     

    Sosyal Hizmetler Programı Danışma Kurulu

  • Prof. Dr. Kadir CANATAN, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü
  • Dr. Öğr Üyesi Emel YEŞİLKAYALI, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölüm Başkanı
  • Öğr. Gör. Esin ZENGİN TAŞ, İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmetler Programı
  • Merve AŞICI, Yenilikçi Eğitim Geliştirme Araştırma Merkezi İş Geliştirme Yöneticisi
  • Mertcan TOPAL, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özel PS Ankara Aile Danışmanlık Merkezi Aile Danışmanı
  • Duygu KAYA, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Ataşehir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Uygulama Birimi-Sosyal Çalışmacı-Birim Koordinatörü
  • Erol ERDOĞAN, ARGEUS Araştırma Danışmanı, İstanbul Düşünce Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi
  • İkram DOĞAN, Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği, İstanbul Şube Başkanı
  • Hatice ÇELİK, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmetler Programı 2. Sınıf Öğrencisi

     

    Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Danışma Kurulu

  • Prof.Dr. Fatih RUKANCI, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü
  • Öğr.Gör. Belma UZUN, Gedik Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Program Başkanı
  • Behiye CİN, Pendik Devlet Hastanesi, Tıbbi Sekreter
  • Betül ÇAĞLAYAN, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı 2. Sınıf Öğrencisi

     

    Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı Danışma Kurulu

  • Öğr.Gör. Derya DEMİRDELEN, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Plato Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü
  • Öğr.Gör. Gizem ŞAHİN, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı
  • Mehmet ÖZTÜRE, İbis İstanbul Tuzla Hotel Genel Müdürü
  • Doğukan SAVUCU, Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı 2. Sınıf Öğrencisi