Sevgili Öğrenciler,

Meslek Yüksekokulumuz, Türkçe olarak hayata geçirdiği Önlisans Programlarını, yoğun İngilizce desteği ile beraber sunarak, sizleri, gerek Türkiye'de, gerek yurtdışında çalışma imkanları çok geniş olan, hızlı gelişmelere ve değişimlere açık sektörler için yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulunda sadece mesleki eğitim almayacaksınız. Bunun yanı sıra, kişisel gelişiminizi artıracak; sizleri gerçek bir aydın yapacak evrensel değerleri de öğreneceksiniz. Böylece, mezun olduktan sonra ister meslek yaşamını, ister Dikey Geçiş Sınavı ile daha ileri eğitimi seçin, Meslek Yüksekokulumuzun size kazandırdığı Eğitim + Kişisel Gelişim = Başarı ilkesi tüm yaşantınız boyunca en güçlü dayanağınız olacaktır.

Düşüncelerinizi ve sorularınızı bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız. Seçtiğiniz yol açık, yaşantınız anlamlı ve mesleğiniz başarı ile dolu olsun.

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Yekta KAYMAN  
Müdür

Haberler ve Etkinlikler

Tüm haberler ve etkinlikler için tıklayınız

Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi Programı Akademisyenlerinden Öğretim Görevlisi Şenay Yenigün ABD’de gerçekleştirilen Geotechnical Earthquake Engineering and Soil Dynamics Konferansında akademik çalışmalarını sözlü olarak sunmuştur

Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi Programı Akademisyenlerinden Öğretim Görevlisi Şenay Yenigün 10-13 Haziran 2018 tarihlerinde ABD’de gerçekleştirilen Geotechnical Earthquake Engineering and Soil Dynamics Konferansında yazılı olarak basılan ‘’Importance of Automatization on Dry Funnel Deposited Specimens for Liquefaction Testing’’ ve ‘’Evaluation of the Effect of Relative Density on Liquefaction Assesment of Sands with Plastic and Non-Plastic Fines’’ akademik çalışmalarını sözlü olarak sunmuştur.