Sevgili Öğrenciler,

Meslek Yüksekokulumuz, Türkçe olarak hayata geçirdiği Önlisans Programlarını, yoğun İngilizce desteği ile beraber sunarak, sizleri, gerek Türkiye'de, gerek yurtdışında çalışma imkanları çok geniş olan, hızlı gelişmelere ve değişimlere açık sektörler için yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulunda sadece mesleki eğitim almayacaksınız. Bunun yanı sıra, kişisel gelişiminizi artıracak; sizleri gerçek bir aydın yapacak evrensel değerleri de öğreneceksiniz. Böylece, mezun olduktan sonra ister meslek yaşamını, ister Dikey Geçiş Sınavı ile daha ileri eğitimi seçin, Meslek Yüksekokulumuzun size kazandırdığı Eğitim + Kişisel Gelişim = Başarı ilkesi tüm yaşantınız boyunca en güçlü dayanağınız olacaktır.

Düşüncelerinizi ve sorularınızı bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız. Seçtiğiniz yol açık, yaşantınız anlamlı ve mesleğiniz başarı ile dolu olsun.

Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Yasemin ŞENGÜL
Müdür

Haberler ve Etkinlikler

Tüm haberler ve etkinlikler için tıklayınız

Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi Programı Akademisyenlerinden Öğretim Görevlisi Şenay Yenigün Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Konferansında akademik çalışmasını sunmuştur

Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi Programı Akademisyenlerinden Öğretim Görevlisi Şenay Yenigün 26-28 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilen Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği 17. Ulusal Konferansında yazılı olarak basılan ‘’Kuru Huni Yöntemiyle Geniş Aralıkta Göreceli Sıkılık Değerlerinin Elde Edilmesi’’ başlıklı akademik çalışmasını sözlü olarak sunmuştur.