Sevgili Öğrenciler,

Meslek Yüksekokulumuz, Türkçe olarak hayata geçirdiği Önlisans Programlarını, yoğun İngilizce desteği ile beraber sunarak, sizleri, gerek Türkiye'de, gerek yurtdışında çalışma imkanları çok geniş olan, hızlı gelişmelere ve değişimlere açık sektörler için yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulunda sadece mesleki eğitim almayacaksınız. Bunun yanı sıra, kişisel gelişiminizi artıracak; sizleri gerçek bir aydın yapacak evrensel değerleri de öğreneceksiniz. Böylece, mezun olduktan sonra ister meslek yaşamını, ister Dikey Geçiş Sınavı ile daha ileri eğitimi seçin, Meslek Yüksekokulumuzun size kazandırdığı Eğitim + Kişisel Gelişim = Başarı ilkesi tüm yaşantınız boyunca en güçlü dayanağınız olacaktır.

Düşüncelerinizi ve sorularınızı bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız. Seçtiğiniz yol açık, yaşantınız anlamlı ve mesleğiniz başarı ile dolu olsun.

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Yekta KAYMAN  
Müdür

Haberler ve Etkinlikler

Tüm haberler ve etkinlikler için tıklayınız

Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Ahmet Tuz akademik çalışmasını sözlü olarak sunmuştur

Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi Programı Program Başkanı Öğr. Gör. Ahmet Tuz 10-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen İstanbul I. Konut Kurultayı’nda yazılı olarak basılan “Türkiye Edinilebilir Konut Strateji Altyapısının Oluşturulmasına Yönelik Bir İnceleme” başlıklı akademik çalışmasını sözlü olarak sunmuştur.